Ponuka prednášok

Čo Vám naše prednášky prinesú?

  • Možnosť zastaviť sa a pokúsiť sa vidieť všedné veci celkom inak
  • Možnosť zastaviť sa a pokúsiť sa opustiť začarované kruhy zväzujúcich mýtov
  • Možnosť zastaviť sa a pokúsiť sa nájsť stratenú zvedavosť a túžbu
  • To všetko a viac, pod názvom: VŠEOBECNÁ TEÓRIA REALITY

Chcete vedieť viac?

Napíšte nám

Referencie

Referencie Vám na vyžiadanie radi poskytneme.

Napíšte nám

Povedali o nás

Jedným slovom, ORGAZMICO! Neuveriteľne trefne, jasne a výstižne pomenovávate veci, udalosti a emócie okolo nás...

M.Š.

Vaša prednáška bola pre mňa balzám na srdce i dušu. To, čo v živote žijem a o čo sa snažím. Pre svoj vlastný dobrý pocit zo života, v úsilí o sebapoznanie, seba rozvoj a s úsilím o dobré medziľudské vzťahy. To všetko, čo je síce pre mnohých očami neviditeľné, ale som ako vzduch, ktorý môžete dýchať. Ale kto si váži vzduch?

Ž.Č.

Dobrý deň, so záujmom som si na internete pozrela vystúpenia na Real Women fóre v máji 2012. Aj keď so značným časovým odstupom chcem sa Vám touto cestou poďakovať za zaujímavé myšlienky, ktoré ma oslovili, a svojím spôsobom mi pomáhaju v hľadaní správneho smerovania v živote.

D.T.

Slová svätého písma sú nemenné a pozmeňovanie slov Pána Ježiša, že ja som lepší, nie je v súľade s Bibliou, aby Vás nestihlo nešťastie.

L.A.

Milý Vladimíre, jsem Vám vděčná, že jste mi pomohl (prostřednictvím Vašeho článku u kamaráda na facebooku a pak následně dalších článků a rozhovorů, které jsem si vyhledala) na cestě životem, dodal inspiraci a naději do dalších dnů.

K.Č.

Kolega ma upozornil na rozhovor s Vami na etrend.sk. Užíval som si každé jedno slovo a každý argument. Nikdy som nebol tak stotožnený s tým čo čítam.

R.K.

Dnes som mal možnosť prečítať si rozhovor, ktorý s vami urobili v Trende. Musím povedať, že som sa veľmi pobavil a konečne som mal možnosť vidieť na jednom mieste veľmi erudovane zhrnuté to, čo dlhodobo pozorujem a k akým záverom som dospel. Rád by som si od Vás ešte niečo prečítal... Ďakujem.

Š.H.

Verím, že odhalíte aj liek (pomôžete mu na svet, čo napokon aj robíte) na obrodu celej spoločnosti a čoskoro skonštatujeme všetci: "sme radi, že ... " namiesto: "boli by sme radi, keby..." Ďakujem.

M.R.

Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×